Marc Chagall *
(Witebsk 1889-1985 Saint Paul de Vence) "Die Liebenden" Zinkätzung auf Bütten, Prägestempel, drucksigniert, Nr. 203/333 in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
08.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Marc Chagall *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 08.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.12. - 08.01.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: